87261

Kaut nevarēdams vari…
Apskatīt komentārus (0)


02.08.2018


Ķīmijterapija ir diezgan mokoša. Kad saņemti pirmie četri kursi, bija sajūta – to var pārciest, puse jau aiz muguras. Jau samanāma gaisma tuneļa galā. Bet sestā reize man bija vissmagākā. Viss. Es to vairs nevaru izturēt. Taču nav jau variantu. Kaut nevarēdams vari… līdz iestājas fāze, tas ir viss uz ko esmu spējīga ... Un pēkšņi secini: nepretojies, nesasprindzinies, jo sāpes un nelabuma sajūtu pieņemošāks esi, jo mazāks stress organismam. Tāpēc tādos brīžos bezspēkā ļāvos, lai upe mani nes, jo tas kaut kad pavisam drīz beigsies. Arī pēc vētras un negaisa parasti uzspīd saule. Pēc tam pusotru nedēļu vari dzīvot salīdzinoši mierīgi.

 

Kad saskaries ar smagu saslimšanu, tikai tad patiesi vari novērtēt līdzšinējo ieguldījumu veselīga dzīvesveida dzīvošanā un stipra organisma nozīmi. Visas investīcijas šajā jomā tad atmaksājas. Zinu vairākus cilvēkus, kuru vispārējais veselības stāvoklis un hroniskas kaites liedza saņemt pilnvērtīgu onkoloģisko terapiju.

 

Ķīmijterapijas laikā mana draudzene un O meitene K. mani uzaicināja piebiedroties Cigun grupai. Ci ķīniešu valodā nozīmē iekšējā enerģija, bet Gun - darbs.Tas bija kaut kas jauns un iemācīja ne tikai saglabāt, bet arī atjaunot enerģiju un smelties spēku no dabas. Mēs labajās dienās reizi nedēļā tikāmies grupā un “cigunojām”. Paldies skolotājai Daigai Rubenei, kas speciāli no Cēsīm brauca uz Rīgu. 

 

Lai patiesi varētu izmantot iegūto pieredzi savā labā, nepietiek ar vienu reizi nedēļā sēdēt aplī un vērot sarkano enerģijas bumbiņu, Cigun kā jebkura cita laba lieta ir jāpraktizē. Tikai tad var izjust rezultātu un viegli izmantot spēcinošos, relaksējošos vai arī meditatīvos vingrinājumus brīžos, kad vajag sev palīdzēt. 

 

Turpinājums rīt 
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAKalendārs
<< Janvāris 2022 >>
POTCPSSv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31