87198

Visskaistākā parūka Rīgā
Apskatīt komentārus (0)


29.07.2018


Pirmā ķīmijterapija. Ar ārsta vizītkarti parasti pacienti iepazīstas jau sēžot rindā, klusi raisās sarunas un tu gribot vai negribot uzzini, kurš ir laipns un atsaucīgs, kuram labāk neko nejautāt, kurš vienmēr skrejošs. Visi esam tikai cilvēki.

 

Man ir paveicies! Vēl viena izcila LOC daktere – E.V. Viņa bija vienīgā, kas pāris gadus vēlāk sadzirdēja un nopietni ņēma manu kluso palīgā saucienu - man ir depresija.   Viņa ir izcila, zinoša un pozitīvi reāla. Bet pats galvenais - RUNĀ! Atbild uz visiem jautājumiem, izskaidro un ar savu smaidu sēj pārliecību, ka būs labi! 

 

Zinu, ka man noies mati, tāpēc draudzene tos nogriež pavisam īsus jau pēc pirmās zāļu devas saņemšanas. Pēc apmēram mēneša atlikušie paukšķēdami izkrīt. Sajūtas dīvainas, bet situāciju glābj visskaistākā parūka, kādu vien izdodas Rīgā nopirkt. Un tā no reizes uz reizi ik pēc trīs nedēļām, atkal un atkal atgriežos uz kušetes LOC ķīmijterapijas nodaļā pie zāļu sistēmas.  Zāles, kas pļauj kā izkapts, gan nezāles – vēža šūnas, gan arī veselās. 

 

Tu zini, ka pēc katras zāļu devas saņemšanas būs slikti. Nākamajā dienā nekas īpašs vēl nenotiek. Katram individuāli, protams. Bet trešajā dienā sākas. Nebija tā, ka visu laiku jāsēž  tualetē, apķērušai podu, bet nelabums bija tik liels, tēlaini sakot, it kā es būtu saēdusies sprāgušas žurkas… pretīgi. Piedevām  sāpes kājās. Tā it kā man kāds ar automātu šautu pa locītavām. Sākot no pirkstiem, potītēm, ceļgaliem, gūžām un atpakaļ tādā pat secībā, stundu, divas, trīs no vietas … Es iedzeru Ibumetīnu. Var ciest. Kad tabletes iedarbība beidzas, sāpes atkal atgriežas ar tādu pašu spēku. Šāda ķermeņa reakcija ilgst apmēram trīs līdz četras dienas. Nelabums pamazām pāriet, sāpes mitējas un var atkal dzīvot kā bijis pirms tam. Līdz nākamajai reizei pēc trīs nedēļām.

 

Neskatoties uz to, man gribas palikt smukai (arī ar nobirušām uzacīm un bez skropstām), viegli iet un joprojām priecāties par dzīvi. Apzināti cenšos izvēlēties sev apkārt skaisto un priecīgo.

Skatos smieklīgus video youtube, bērni man sagādā labas filmas, daudz smejos un vairs neskatos TV ziņas.

 

Turpinājums rīt 
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAKalendārs
<< Decembris 2021 >>
POTCPSSv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031